Korucak Mahallesi Posta Kodu

Korucak Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 33582. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Mersin Çamlıyayla Korucak Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Çamlıyayla Korucak Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Çamlıyayla Korucak Mahallesi posta kodu için yakında 14 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Cumayakası Mahallesi, Çayırekinliği Mahallesi, Kale Mahallesi, Sebil Mahallesi, Bağçatağı Mahallesi, Belçınar Mahallesi, Darıpınarı Mahallesi, Fakılar Mahallesi, Giden Mahallesi, Kesecik Mahallesi, Korucak Mahallesi, Körmenlik Mahallesi, Sarıkavak Mahallesi, Sarıkoyak Mahallesi

Korucak Mahallesi posta kodu: 33582
Korucak Mahallesi Çamlıyayla ilçesine bağlıdır.