Kale Mahallesi Posta Kodu

Kale Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 33580. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Mersin Çamlıyayla Kale Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Çamlıyayla Kale Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Çamlıyayla Kale Mahallesi posta kodu için yakında 14 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Cumayakası Mahallesi, Çayırekinliği Mahallesi, Kale Mahallesi, Sebil Mahallesi, Bağçatağı Mahallesi, Belçınar Mahallesi, Darıpınarı Mahallesi, Fakılar Mahallesi, Giden Mahallesi, Kesecik Mahallesi, Korucak Mahallesi, Körmenlik Mahallesi, Sarıkavak Mahallesi, Sarıkoyak Mahallesi

Kale Mahallesi posta kodu: 33580
Kale Mahallesi Çamlıyayla ilçesine bağlıdır.