Yeşilyurt Mahallesi Posta Kodu

Yeşilyurt Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 80850. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Osmaniye Hasanbeyli Yeşilyurt Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Hasanbeyli Yeşilyurt Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Hasanbeyli Yeşilyurt Mahallesi posta kodu için yakında 12 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Cumhuriyet Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Merkez Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Çolaklı Mahallesi, Çulhalı Mahallesi, Heyik Mahallesi (Kalecik Köyü), Kalecik Mahallesi, Kanlıgeçit Mahallesi (Kalecik Köyü), Karayiğit Mahallesi, Sarayova Mahallesi, Yanıkkışla Mahallesi

Yeşilyurt Mahallesi posta kodu: 80850
Yeşilyurt Mahallesi Hasanbeyli ilçesine bağlıdır.