İğdeli Mahallesi Posta Kodu

İğdeli Mahallesi posta kodu sorgusu için belirtilen değer 66622. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır.

Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Yozgat Çandır İğdeli Mahallesi posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta kodu Çandır İğdeli Mahallesi gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İster navigasyon menüleriden isterseniz arama yaparak hızlıca posta kodlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm veriler PTT sisteminden alınmaktadır. Dolayısıyla güvenle işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Şu an ulaştığınız sayfa mahalle/köy posta kodu sayfasıdır. Çandır İğdeli Mahallesi posta kodu için yakında 16 adet diğer mahalle/köy mevcuttur. Alfabetik sırasıyla;
Abdullah Efendi Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barboros Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Eşrefpaşa Mahallesi, Kılıçlar Mahallesi, Nabioğlu Mahallesi, Şah Sultan Mahallesi, Yenimeydan Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, İğdeli Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi (Büyükkışla Köyü), Kozan Mahallesi, Tandoğan Mahallesi (Büyükkışla Köyü), Zafer Mahallesi (Büyükkışla Köyü)

İğdeli Mahallesi posta kodu: 66622
İğdeli Mahallesi Çandır ilçesine bağlıdır.